Modna celebrytka srebrna mocno przykuwa uwagę do dekoltu. Olbrzymim atutem tej charakterystycznej biżuterii jest to, że dzięki niej można tworzyć atrakcyjne zestawy z ulubionymi motywami. Srebro doskonale łączy się z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Dzięki fantastycznym i kreatywnym naszyjnikom każda kobieta może podkreślić swój indywidualny styl i gustu.

Oryginalne łańcuszki celebrytki ze srebra

Klasyczne łańcuszki celebrytki ze srebra charakteryzują się bardzo subtelną elegancją. Minimalistyczna biżuteria podkreśla naturalność i kreatywność. Na delikatnych łańcuszkach bardzo często pojawiają się piękne zawieszki. Celebrytka srebrna pasuje do wszystkiego, dlatego też od wielu lat bije rekordy sprzedaży na całym świecie. Naszyjnik srebrny doskonale podkreśla nie tylko prosty top, ale również elegancką koszulę i letnie sukienki. Personalizowany grawer jest z kolei idealnym wyborem dla tych osób, które poszukują biżuterii na prezent.

Ponadczasowe długie naszyjniki

Długie naszyjniki z wisiorkiem powinny mieć od 50 do 60 cm długości. Specjaliści od biżuterii damskiej na każdym kroku wyraźnie zaznaczają, że naszyjnik powinien kończyć się poniżej linii obojczyka. Nie powinien on również opadać poniżej linii klatki piersiowej. Długie naszyjniki wybierane są najczęściej przez kobiety, które chcą podkreślić swój styl i wyrafinowanie. Kobiety o normalnej wadze mogą wybrać naszyjniki, które sięgają do linii pępka. Kobiety, które z kolei mają krągłości na brzuchu powinny rozejrzeć się za nieco inną biżuterią.

O czym należy pamiętać?

Wybierając naszyjnik srebrny warto zwrócić uwagę nie tylko na jego design i cenę, ale również na rozmiar. Biżuteria musi być optymalnie dopasowana do figury i karnacji. Kobiety, które nie wiedzą jakie naszyjniki wybrać mogą zawsze skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawcy.