Złote kolczyki koła to prawdziwa klasyka gatunku. Ta biżuteria jest noszona przez kobiety od dekad, wszystko wskazuje na to, że również w przyszłości panie chętnie będą sięgały po koła. Jak wybrać kolczyki w tym kształcie, aby pięknie podkreśliły urodę? Poniżej kilka wskazówek i podpowiedzi.

Wybieramy złote kolczyki koła

Czym kierować się, kiedy wybiera się kolczyki złote w kształcie koła? Bardzo ważne jest to, jaki ma się kształt twarzy. Kobiety o twarzach pociągłych, które mają mocno zaznaczone kości policzkowe, mogą wybierać każdy rozmiar i kształt kół. Panie o bardzo delikatnej urodzie muszą stawiać na koła równie delikatne. Najbardziej ostrożne muszą być kobiety, które mają twarz okrągłą. Złote koła mogą sprawić, że wizualnie będzie ona prezentować się na jeszcze bardziej pyzatą. Poza kształtem twarzy, dosyć ważna jest również fryzura i długość włosów. Panie noszące krótkie fryzury często wybierają kolczyki duże, bo mogą je odpowiednio wyeksponować. Przy burzy włosów i długich włosach duże kolczyki również świetnie wyglądają.

Odcień złotych kolczyków

Obecnie modne jest złoto we wszelkich odcieniach, chociaż wydaje się, że kobiety najczęściej wybierają jednak złoto żółte. Rzeczywiście dodaje ono skórze blasku i rozświetla twarz, dlatego kolczyki w takim odcieniu to bez wątpienia dobry wybór. Białe złoto wygląda natomiast podobnie jak srebro, dlatego, jeżeli trudno znaleźć odcień, który będzie nam pasował, zawsze można sięgnąć po ten bezpieczny wybór. Jedno jest pewne, złote kolczyki to zawsze dobry wybór w salonie jubilerskim.

Stylowe kolczyki złote można znaleźć na Marko.pl.