Pierścionki srebrne od lat ozdabiają dłonie wielu kobiet. Panie kochają je za uniwersalność, ponadczasowość i trwałość. Wiele z nich doskonale komponuje się z codziennymi, jak i wieczorowymi stylizacjami, dzięki czemu szybko i sprawnie można założyć dodatki na każdą okoliczność. Jakie modele najczęściej można znaleźć w kobiecych szkatułkach? Poniżej odpowiedź.

Klasyczne srebrne pierścionki

Zarówno młode, jaki starsze kobiety chętnie ubierają na co dzień klasyczne, minimalistyczne pierścionki srebrne, które efektownie podkreślają ładne dłonie i zadbane paznokcie. Najczęściej są to obrączki ozdobione cyrkoniami lub efektownymi, delikatnymi wzorkami. W szkatułkach pań można znaleźć także większe modele z gustownymi kamieniami, które widoczne są z daleka. Pierścionki z czarnym onyksem, ametystem, koralem czy agatem cieszą się od lat dużą popularnością.

Niestandardowe modele

Pierścionki srebrne mogą przyjmować różnorodne, niestandardowe wzory. Coraz częściej noszą je panie na różnych palcach w kompletach, dlatego też tak ważne jest, by kilka znajdujących się obok siebie modeli ładnie ze sobą współgrało i dobrze do siebie pasowało. Sklepy biżuteryjne oraz mniejsze butiki ze srebrnymi ozdobami często posiadają w swojej ofercie specjalne zestawy np. 5 pierścionków. Można w nich wówczas znaleźć 3 gustowne srebrne obrączki z różnymi wzorami oraz dwa pierścionki z większym, ozdobnym kamieniem. Na dłoni taki komplet prezentuje się bardzo elegancko i szykownie, dlatego też każda z pań powinna się w niego wyposażyć.