Srebrne spinki do mankietów to taka biżuteria, którą mężczyźni zakładają zazwyczaj wybierając się na oficjalne przyjęcie, ważne  spotkanie lub rodzinną uroczystość okolicznościową. Doskonale pasują one do białej koszuli połączonej z eleganckim krawatem. Jakie wybrać spinki, aby prezentować się wyjątkowo?

Spinki do koszuli w bogatej ofercie

Obecnie wybór biżuterii dla mężczyzn jest ogromny. Każdy z nich może wybierać pomiędzy spinkami wykonanymi z wielu różnorodnych metali, począwszy od zwykłej stali i srebra, a kończąc na złocie i platynie.

Dobrym wyborem są spinki do koszuli srebrne, które to pięknie prezentują się na mankietach każdej eleganckiej koszuli, a ich zakup nie wiąże się ze zbyt wysokim kosztem. Dziś w bogatej ofercie każdy mężczyzna może wybierać spośród ciekawych wzorów spinek, zarówno błyszczących, jak i matowych. Wiele z nich odznacza się tym, że posiada przepiękne, grawerowane zdobienia.  

Jak nosić spinki do mankietów?

Decydując się na noszenie tej biżuterii trzeba najpierw zaopatrzyć się w koszulę posiadającą mankiety na spinki. Warto pamiętać o tym, że srebrne spinki do mankietów powinny być widocznym elementem męskiej stylizacji. Mankiety na spinki powinny zatem zawsze wystawać około dwóch centymetrów spod rękawa marynarki.

Spinki powinny być zawsze odpowiednio dopasowane do okoliczności. I tak na przykład wybierając się na oficjalne spotkanie biznesowe warto postawić na klasyczne spinki o nierzucających się w oczy kształtach.

Z kolei idąc na mniej oficjalne spotkanie, na przykład na wieczór kawalerski można bardziej poszaleć i wybrać bardziej okazałą biżuterię.