Ślubna biżuteria towarzyszy większości pannom młodym w ich wyjątkowym dniu. W wielu salonach z sukienkami ślubnymi można kupić nawet piękne i eleganckie kolczyki ślubne, naszyjniki, kolie, bransoletki oraz wisiorki, które idealnie pasują do wielu sukienek. Co najczęściej wybierają panie? Jakie są obecne trendy biżuteryjne? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Modna biżuteria ślubna

Obecnie na topie jest ślubna biżuteria, która jest delikatna, stonowana i nie rzuca się w oczy. Subtelne kolczyki „wkrętki”, proste wisiorki i skromne bransoletki idealnie komponują się z wieloma sukniami ślubnymi. Mnóstwo pań w tym wyjątkowym dniu decyduje się na bardzo strojną i bogata suknię ślubną, dlatego też do niej wybierają one zazwyczaj skromne dodatki. Biżuteria ślubna, która zachwyca jest jednak świetnej jakości, dlatego też posłuży paniom nie tylko i wyłącznie w dniu ślubu ale i przez wiele kolejnych lat.

ślubne kolczyki srebrne sklep Marko

Złoto czy srebro?

Zdecydowanie w tym dniu króluje białe złoto. Kolczyki ślubne z perłami lub cyrkoniami, bransoletki z delikatnymi kamieniami oraz wisiorki z diamentami zdecydowanie królują na ciele pań podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Taka biżuteria pasuje każdej kobiecie, gdyż doskonale podkreśla jej urodę i nie zabiera uwagi od efektownej sukni oraz samej panny młodej. Warto więc w tym dniu wybrać coś skromniejszego, ale za to świetnej jakości. Taką biżuterię można bez problemu znaleźć u każdego znanego jubilera oraz w popularnych sklepach z dodatkami ślubnymi.