Jednym z najbardziej popularnych dodatków damskich z zakresu biżuterii są w ostatnim czasie kolczyki koła srebrne. Są one idealnym dopełnieniem wielu stylizacji – zarówno codziennych, jak i eleganckich, dlatego też coraz częściej sięgają po nie kobiety chcące podkreślić swój look w nieco oryginalny sposób.

Koła, kółka, kółeczka

Istnieją koła, istnieją kółka oraz istnieją kółeczka. Mowa oczywiście o kolczykach w takim wzorze. Wśród nich bowiem można znaleźć szereg rozmiarów, które z całą pewnością zachwycą każdą, nawet najbardziej wymagającą kobietę. Co ciekawe – kolczyki koła srebrne, wbrew pozorom, są stosunkowo tanie i można je zakupić już w cenie od kilkunastu złotych.

Należy również nadmienić, że takie kolczyki oferują znani producenci, tacy jak między innymi Apart czy W.Kruk. Marki zajmujące się ich wytwarzaniem starają się każdorazowo stanąć na wysokości zadania i dać swoim klientkom produkt, z którego będą w pełni zadowolone.

Kolczyki koła srebrne wychodzą dziś jednak ze swojej standardowej ramy i przyjmują wiele wersji. Mogą występować w wersji klasycznej, bądź też jako dwa zachodzące na siebie koła – najczęściej jedno jest mniejsze od drugiego. Inne wersje to między innymi koła wykonane z cyrkonii. Warto wspomnieć, że takie kolczyki mogą być zarówno cienkie, jak i grube i masywne. Oba rodzaje jednak doskonale pasują do każdej stylizacji oraz nadają uroku każdej kobiecie.

Oferta sprzedażowa: kolczyki koła srebrne tutaj