Nieprawdą jest, że faceci nie lubią się stroić. Oczywiście, większość z nich się do tego nie przyzna, ale spora część z nich naprawdę przykłada wagę do swojego wyglądu. Nie ma w tym z pewnością nic złego, wprost przeciwnie! Kobietom podobają się przecież zadbani mężczyźni, używający kremów, perfum i dbający o nienaganną garderobę. 

Męska biżuteria 

Panowie nierzadko również lubią dopełniać swoje stylizacje biżuterią. Najbardziej popularnymi ozdobami są chyba męskie bransoletki. Najczęściej mężczyźni stawiają na modele skórzane i metalowe lub też takie, które łączą w sobie oba materiały. Skórzany rzemień oplatający męski nadgarstek zdecydowanie jest sexy. Podkreśla on w facecie, to, co lubimy najbardziej, czyli stanowczość, zdecydowanie i pewnego rodzaju dzikość. 

Surfer z Wall Street 

Bransoletki i ozdoby mogą przywodzić nam na myśl raczej niedojrzałych młodzieńców niż poważnych mężczyzn. Jednak czy nie poszukujemy w naszych partnerach również odrobiny pierwiastka szaleństwa, nieodpowiedzialności i chłopięcości? Bransoletka dla chłopaka sprawi, że nasz poważny dotąd biznesmen w idealnie skrojonym garniturze i nienagannych manierach stanie się w naszych oczach nieprzewidywalnym łobuzem.

Hit czy kit? 

Jak najbardziej męskie bransoletki uważamy za hit i jesteśmy zdecydowanie na TAK! Panowie, dbajcie dalej o swój wygląd i zaskakujcie nas nowymi połączeniami. Panie natomiast – kupujcie swoim mężczyznom od czasu do czasu skórzane ozdoby. Nie tylko kobiety lubią błyszczeć i otaczać się dodatkami.