Ślub jest dla każdej kobiety niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu. Pragnie się czuć wyjątkowo i pięknie w tym dniu, przyciągać wzrok i zachwycać wyglądem. Warto zatem zadbać o odpowiednie dodatki, które urozmaicą ogólny wygląd i dodadzą kobiecości.

Kolczyki

Jeśli chodzi o kolczyki, wybór jest bardzo duży. Panna Młoda z długimi włosami, rozpuszczonymi raczej nie powinna ich zakładać, gdyż mogą jej tylko przeszkadzać i wplątywać się we włosy. Jeśli natomiast włosy są spięte w kok, podniesione i odkrywają uszy – wtedy warto zadbać o eleganckie i stylowe kolczyki. Pamiętajmy, aby były dobrane do naszyjnika lub bransoletki(jeśli też go używamy). Srebro i złoto w przypadku ślubu sprawdza się doskonale, dlatego warto poszukać najlepszej opcji, która zależy głównie od własnego gustu.

Diademy i wianki

Diadem to ozdobna opaska, z której korzysta coraz więcej kobiet, jeśli chodzi o biżuterię ślubną. Może on nawet zastąpić welon, jeśli jest bogato zdobiony i podkreśla fryzurę. Diadem dodaje fantazji, oryginalności, jednak przy bogato zdobionej sukni raczej się nie sprawdzi. Ważne, aby zachować odpowiednie proporcje – świecidełek i błyskotek nie może być zbyt dużo. Jak wiadomo, co za dużo, to niezdrowo – efekt użycia dużej ilości może być niezadowalający.

Warto pomyśleć o delikatnych błyskotkach, typu subtelna bransoletka, gustowny pierścionek… Takie małe dodatki potrafią wiele zdziałać, są wygodne i dają komfort o wiele większy, niż w przypadku bogato zdobionej i ciężkiej biżuterii. Biżuteria ślubna powinna być delikatna i pasować do całości.

Oferta sprzedażowa biżuterii ślubnej dostępna pod adresem: https://www.marko.pl/bizuteria-slubna